Koncert profilaktyczny „Złodzieje Życia” w naszej szkole

W naszej szkole odbył się koncert profilaktyczny „Złodzieje Życia” w wykonaniu Jarosława Tioskowa – muzyka, wokalisty i autora tekstów. Wydarzenie w ciekawy i poruszający sposób łączyło muzykę z ważnym przekazem dotyczącym dokonywania odpowiedzialnych wyborów, zagrożeń związanych z uzależnieniami oraz wpływu codziennych decyzji na nasze życie. Koncert był nie tylko wartościową lekcją profilaktyki, ale także inspirującym spotkaniem z muzyką i osobistymi doświadczeniami artysty. Dziękujemy za ten ważny i pełen refleksji występ.