Klasowe wigilie

Klasowe wigilie są tradycją naszej szkoły, jak w ubiegłych latach, taki i w tym roku trwały intensywne przygotowania. Rodzice i uczniowie klasy I BO dołożyli starań, by to spotkanie było okazją do radosnego świętowania wspólnych chwil.

Oczywiście byli zaproszeni goście, a także przybył św. Mikołaj, gdyż I BO to same grzeczne ancymonki. Tajemniczy Reniferek był mu bardzo pomocny, każdy uczestnik otrzymał prezent, nawet pani Olena Stolecka, która na prośbę Mikołaja powiedziała wierszyk po ukraińsku. Ciekawość i radość z otrzymanego prezentu a także duża ilość pyszności przygotowanych przez uczniów i ich rodziców z pewnością zachęci nas do celebrowani a kolejnych świąt. Dzięki naszym koleżankom z Ukrainy mogliśmy posłuchać nastrojowych kolęd w języku ukraińskim. Wychowawczyni klasy pani Kasia Chojecka przeczytała list od pedagoga specjalnego pani Wiolety Wilk z życzeniami dla uczniów. W blasku świec i magii spotkania życzyliśmy sobie wzajemnie pokoju na świecie, radości i zdrowia.

K. Chojecka