Serdeczne Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu na Logo Spółdzielni Uczniowskiej.
I miejsce zajęła praca uczennicy 2BF Justyny Góreckiej, II miejsce praca Kingi Brzozowskiej z klasy 1 TAK, III miejsce Pani Katarzyna Formal.
Gratulujemy !!!













