Jesteś tutaj:
  1. Start

Witamy na oficjalnej stronie ZSOiO w Pruszczu Gdańskim!

Dzisiaj na tablicy

Pomocy dla schroniska dla zwierząt "Promyk" - AKCJA TRWA DO 29.02.2024 r.

KARMY, KOCE, ZABAWKI, SMYCZE itd. itp.

Uwaga!

Ruszył konkurs wpłat na Fundusz Rady Rodziców. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce RADA RODZICÓW.

Zachęcamy do udziału”.

Mistrzostwa Licealiady w siatkówce dziewcząt

27 lutego w Zespół Szkół Technicznych CKZ w Rusocinie odbyły się Mistrzostwa Licealiady Powiatu Gdańskiego w siatkówce dziewcząt. Nasze dziewczyny zajęły tam pierwsze miejsce. Widać więc, że nasza szkoła posiada bardzo silną reprezentację w tej dziedzinie sportu (zarówno chłopców, którzy również zdobyli I miejsce, jak i dziewcząt).
Życzymy wielu zwycięstw i trzymamy kciuki.

Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w Piłce Siatkowej

Dnia 26.02.2024 w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących odbyły  się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w Piłce Siatkowej chłopców, w rozgrywkach uczestniczyły trzy szkoły:

- ZS NR 1 w Pruszcz Gdańskim

- ZSOiO w Pruszcz Gdańskim

- ZSR Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie.

Dzień Otwarty w ZSOiO

W środę, 21 lutego 2024 r. odbył się I Dzień Otwarty ZSOiO zorganizowany dla uczniów klas 8 ze szkół podstawowych z Pruszcza Gdańskiego.

WARSZTATY PROMOCYJNE ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU POD HASŁEM ARTYSTYCZNY RECYKLING

Uczniowie Architektury Krajobrazu pod opieką pani Marty Maj Szymańskiej i Agaty Pyszka-Miotk przygotowali w ramach promocji swojego kierunku warsztaty artystyczne. Warsztaty o charakterze recyklingowym odbyły się 21 lutego w ramach dnia otwartego szkoły.

Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie

Prezes Fundacji Przedsiębiorczości Revas Elżbieta Szczepaniak skierowała do dyrektora szkoły p. Krzysztofa Niecko podziękowania za udział w konkursie Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie. Ta inicjatywa ze strony naszych uczniów i nauczycielki rozwija młode talenty w zakresie biznesu i przedsiębiorczości.

Spotkanie z pracodawcami

W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie z naszymi partnerami, którzy umożliwiają naszym uczniom realizację praktyk zawodowych. Obydwie strony są bardzo zaangażowane w proces przygotowania zawodowego naszych uczniów. Wymieniliśmy się dobrymi praktykami, opiniami i spostrzeżeniami dotyczącymi pogłębiania wiedzy i umiejętności zawodowych w rzeczywistych warunkach pracy.

Spotkanie z radcą prawnym

W ZSOiO odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z ekspertem zajmującym się obsługą prawną jednostek samorządu terytorialnego Panem Piotrem Skorkiem. Zaproszony na spotkanie z młodzieżą prawnik przybliżył zagadnienia związane z prawem własności intelektualnej, prawem konsumenta oraz odpowiedzialnością za niewłaściwe korzystanie z social mediów.

W służbie prawu

Uczniowie ZSOiO uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym związanym z prewencją przestępstw wśród młodzieży „W SŁUŻBIE PRAWU”. Jedna z ważnych zasad prawnych mówi o tym, że nieznajomość prawa szkodzi.

WIOSENNE ARANŻACJE I WYSTAWA PRAC PROJEKTOWYCH

Nasi uczniowie architektury krajobrazu z niecierpliwością wyczekują wiosny, aby umilić ten czas przygotowali wystawę swoich prac oraz oryginalne aranżacje wiosenne w budynku D naszej szkoły.

XI edycja konkursu „Poznaj swoje prawa pracy”

13 lutego 2024 r.  w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "Poznaj swoje prawa w pracy". Szkołę na etapie regionalnym konkursu w Gdańsku reprezentowały:

Łuczak Paulina 4TE - zajęła I miejsce

Pakuszewska Beata 4TE – zajęła III miejsce.