Jesteś tutaj:
  2. Nasze sukcesy

Olimpiada Zdrowia

12 stycznia uczennica kl. 2a Anna Janzer zdobyła 5 miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Zdrowia. Serdecznie gratulujemy!!!

Ambasada Talentów 2023

17 listopada 2023 r. podczas gali finałowej drugiej edycji konkursu nadano tytuły Ambasady Talentów dla szkół, które w szczególny sposób wprowadziły doradztwo zawodowe jako stały element edukacji uczniów. Inicjatorem nagrody jest Gdański Urząd Pracy. W tym roku wyróżnienie otrzymał Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim.

Stypendystka Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024

15 listopada 2023 r. w Auli Politechniki Gdańskiej odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024. Gratulujemy uczennicy 3b LO Oliwii Skuzie otrzymania stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendia Starosty Gdańskiego

Starosta Gdański Marian Cichon za wyniki w nauce w drugim półroczu roku szkolnego 2022/2023 przyznał stypendia uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy pobierają naukę na terenie Powiatu Gdańskiego.

Mistrzostw Powiatowe w 11 piłkarskich chłopców

Dnia 14.06.2023 odbyły się Mistrzostw Powiatowe w 11 piłkarskich chłopców.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce Ogrodnik

II miejsce ZS Nr 1

III  miejsce Rusocin

Kacper Mazurowski Mistrzem Polski Karate WKF

W dniu 3-4 czerwca w Zielonkach obok Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski Karate WKF Juniorów młodszych, Juniorów, oraz Młodzieżowców 2023. Kacper Mazurowski (2 TL) został Mistrzem Polski Karate WKF. Reprezentant Sportowego Klubu Karate Senshi był najlepszy w swojej kategorii Kumite Juniorów -61 kg.

Poznaj swoje prawa pracy

18.04.2023 roku, w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, odbył się finałowy etap konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy "Poznaj swoje prawa pracy". Spośród czterdziestu ośmiu uczestników, reprezentujących szkoły średnie z całego kraju, Paulina ŁUCZAK z 3 TE zajęła V miejsce, co osobiście docenili.

Stypendia Starosty Gdańskiego rozdane!

Starosta Gdański Marian Cichon wraz z Wicestarostą Powiatu Gdańskiego Marzeną Biernacką wręczyli stypendia za wyniki w nauce za I półrocze roku szkolnego 2022/2023. Stypendium Starosty otrzymało 20 uczniów z terenu Powiatu Gdańskiego. Najwyższą średnią - 5,84 osiągnęła w tym semestrze Paulina Łuczak, uczennica ZSOiO "Ogrodnik" w Pruszczu Gdańskim.

Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w Piłce Siatkowej chłopców

Dnia 08.03.2023 r.  w Zespole Szkół w Rusocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gdańskiego w Piłce Siatkowej chłopców, w rozgrywkach uczestniczyły trzy szkoły:

ZSOiO w Pruszcz Gdańskim

ZS NR 1 w Pruszcz Gdańskim

ZSR Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie

Powiatowe Mistrzostwa w piłce koszykowej dziewcząt

We wtorek 14.03.23 w ZSO nr. 1 odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłce koszykowej dziewcząt. Po zaciętej walce i wyniku 16:15 nasze dziewczyny pokonały gospodarzy jednocześnie awansując do półfinału wojewódzkich rozgrywek. Gratulacje dla ZSOiO Uśmiech