Jesteś tutaj:

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZSOiO

JAKUB WRONA

Wieść miejska niesie, że w naszej szkole taniec towarzyski trenują: uczeń Jakub Wrona, który triumfuje na turniejach w tańcach standardowych. Taniec wymaga zaangażowania, wytrwałości, ale przynosi też wiele radości i satysfakcji.

Karol Keler

Mamy wśród nas również ucznia, który trenuje z sukcesami na najwyższym szczeblu, koreańską sztukę walki, Taekwon-do.

Nikodem Gąsiorek

Pasją naszego ucznia - Nikodema Gąsiorka - są wyścigi Wrak Race. Nikodem pisze - "Razem z ekipą Gucio Team bawimy się w Wrak Race od dłuższego czasu, mam na swoim koncie kilka pucharów i kraks.

Ola Keler & Roksana Kleczkowska

Jeździectwo to pasja Olki Keler i Roksany Kleczkowskiej. Jak mówią dziewczyny "najmilszy pożeracz czasu".

Magdalena Prądzińska

Magdalena Prądzińska od ponad roku jest członkiem MDP. Szkoli się z zakresu pożarnictwa oraz pierwszej pomocy.
Służba w Ochotniczej Straży Pożarnej jako pasja? Jesteśmy zaŚmiech

Wiktoria Linda

Czas na prace Wiktorii Lindy, która od roku zajmuje się makijażem artystycznym. Śmiech

Marcelina Kanka

"Moją wielką pasją jest fotografia. Ta pasja pochłonęła mi już naprawdę sporo czasu. Im ciekawsze ujęcie i dobór barw, tym bardziej przyciąga uwagę. Moje zdjęcia to sposób na wyrażanie emocji oraz pokazywanie świata w taki sposób, jak ja go widzę. Nie ma pomysłu niemożliwego do wykonania trzeba po prostu chcieć."

Dawid Smolnik

Miłością i pasją Dawida Smolnika jest motocross. Ma on już za sobą debiut na zawodach.  Nie może się on doczekać kolejnych zawodów.