Współpraca z firmą AGAIA - Norwegia

W dniu 16 września w Zespole Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firmy AGAIA z Norwegii. Jest to jedna z największych firm w Norwegii zajmująca się budowaniem, aranżowaniem i utrzymaniem przestrzeni zewnętrznych.

Na pierwszym spotkaniu zapoznaliśmy się z ofertą i perspektywami rozwoju firmy AGAIA. Innowacyjność i chęć współpracy z naszą szkołą okazała się bardzo interesująca. Jesteśmy w trakcie uzgadniania szczegółów, co do możliwości realizacji przez naszych uczniów praktyk zawodowych, doposażenia technicznego i objęcia opieką patronacką oddziału fachowców od architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Kolejne spotkanie i podpisanie umowy współpracy zaplanowane jest w styczniu 2023.

>>> AGAIA<<<