Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Dla rodziców

Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym

Szanowni Rodzice przypominamy o "Rządowym programie pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025"
Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie :
W razie pytań odnośnie programu kontakt do pedagoga specjalnego Pani Wiolety Wilk
mail: wioleta.wilk@zsoio.pl

Zapraszamy na bezpłatny webinar

Zapraszamy na bezpłatny webinar na żywo, na którym opowiemy o tym jak wygląda Dziennik VULCAN widziany oczami rodzica i ucznia. Podpowiemy, jak aktywować konto, połączyć je z aplikacją mobilną Dzienniczek VULCAN oraz zaprezentujemy inne możliwości systemu, jak np. usprawiedliwienie nieobecności dziecka.

Zapraszamy na spotkanie z nauczycielami

W dniu 04.10.2023 (środa) odbędzie się spotkanie wychowawców z rodzicami/prawnymi opiekunami uczniów klas II,III i IV. Sale będą podane przy wejściu głównym do budynku A.

W dniu 04.10.2023 (środa) odbędą się konsultacje dla wszystkich rodziców/prawnych opiekunów w godzinach 16.30 - 18.30. Nauczyciele będą dostępni w pokojach nauczycielskich w budynku A i D.