Wycieczka szkolna do Londynu

W dniach 27.03-31.03 odbyła się integracyjna wycieczka szkolna do Londynu. Uczniowie ZSOiO podczas zwiedzania mieli możliwość poprawienia umiejętności komunikatywnych z zakresu języka angielskiego oraz pogłębienia wiedzy historycznej  i kulturowej Wielkiej Brytanii.

Wiedzę  tą uczniowie utrwalili podczas  wypełniania zadań w zeszycie ćwiczeń w języku angielskim. Odwiedzili wiele malowniczych miejsc między innymi  Greenwich Royal Observatory,Tower Bridge, Tower of London, British Museum, The Globe,HMS Belfast, Monument of Great Fire of London,Millenium Bridge,St Paul’s Cathedral, British Museum, Natural History Museum, Buckingham Palace, Westminster Palace, Trafalgar Square , Leicester Square,Piccadilly Circus,  Chinatown, London Eye i wiele innych.

I. Piecuch