dzień edukacji narodowej

13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Gościliśmy na niej: Przewodniczącego Rady Powiatu Gdańskiego - p. Bogdana Dombrowskiego, wicestarostę p. Marzenę Biernacką, członka Zarządu Powiatu Gdańskiego - p. Natalię Błońską oraz Naczelnik Wydziału Edukacji - p. Jolantę Andrysiak - Olszewską.

Podczas uroczystości Dyrektor szkoły - p. Krzysztof Niecko - złożył wszystkim pracownikom ZSOiO najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, natomiast Pani wicestarosta przekazała na ręce Pani Anny Byczuk Nagrodę Starosty. Uczniowie ZSOiO przygotowali dla swoich nauczycieli występy muzyczne oraz scenki z życia szkoły. Mieliśmy tez okazję poznać nowego przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - Dawida Kulę. Społeczność szkolna otrzymała rownież prezent - nowego busa, który od teraz służyć będzie uczniom i pracownikom naszej szkoły.