kalendarz adwentowy

Od jutra rozpoczyna się Adwent, czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Przed Wami 22 wyjątkowe i pełne świątecznej magii dni!

Specjalnie dla Was samorząd uczniowski przygotował kalendarz adwentowy ( I p. bud. A) , skrywający różne zadania i wyzwania. Każdego dnia od poniedziałku do piątku będziemy otwierać kopertę i publikować jej zawartość na Instagramie szkoły. Mamy nadzieję że spodoba Wam się takie adwentowe odliczanie. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Kalendarz adwentowy został wykonany przez uczniów klasy 4TAK Tomasza Duddka i Kacpra Kożyczkowskiego. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
Niech moc Świat będzie z Wami !