Szlachetna Paczka 2023

16 grudnia zakończyła się trwająca w naszej szkole od 19 listopada akcja charytatywna pt. "Szlachetna Paczka". W tym roku pomagaliśmy Panu Janowi i jego wielodzietnej rodzinie z Pruszcza Gdańskiego. Połączyliśmy siły z pracownikami Starostwa Powiatowego w Pruszczu Gdańskim i finalnie dostarczyliśmy 54 kartony darów o oszacowanej wartości 10.000zł do magazynu mieszczącego się w szkole podstawowej w Rotmance podczas trwającego tam weekendu cudów.

Jest to absolutny rekord dotychczasowych zbiórek organizowanych przez społeczność naszej szkoły. Udało nam się zebrać wszystkie produkty z listy w dużym zapasie oraz spełnić trzy potrzeby kluczowe : tapczan, garnki oraz odkurzacz. Wasze dobro i okazane serce są nieocenione! To dzięki Wam wszystkim Pan Jan i jego dziewięcioro dzieci spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia godnie. Dziękujemy w imieniu rodziny wszystkim zaangażowanym w akcję za poświęcony czas i ogromną szczodrość . Do usłyszenia za rok .

Autor: I.P.