VI edycja Gry Miejskiej

Kolejna edycja Gry Miejskiej za nami. Zmieniła nieco formę w grę terenową, ale pytania pozostały niezmienne – nawiązywały do historii, kultury i geografii Pruszcza Gdańskiego oraz naszej szkoły, której tradycje sięgają do roku 1945.

Młodzież z zestawem pytań i mapką terenu ZSOiO, szukała ukrytych wskazówek, które pomogły im rozwiązać zadania. Było przy tym sporo zabawy, bo podpowiedzi poukrywane zostały w nietypowych miejscach – wśród bogatej roślinności naszych ogrodów i w różnych zakamarkach budynków szkoły.

Gra była skierowana do uczniów klas pierwszych – wzięło w niej udział 7 trzyosobowych drużyn.

Zwycięzcami zostali: I miejsce – 1TL,  II miejsce – 1TE  oraz III miejsce – 1aLO.

Impreza została przygotowana przez p. Marzenę Kobierzycką – Rost i p. Olgę Czuchę.

M. Kobierzycka - Rost