GOŚCIE Z CZECH - PIĄTEK I SOBOTA

W piątek uczniowie z Litomyśla mieli zajęcia integracyjne i plastyczne przygotowane przez Panią Martę Maj-Szymańską. Towarzyszyła im także nasza zdolna młodzież. Po warsztatach goście udali się do Gdańska, gdzie wszyscy, także nauczyciele, znaleźli się po raz pierwszy w życiu.

Piątek rozpoczęliśmy zajęciami florystycznymi. Nasi goście pod przewodnictwem Pani Marty Maj-Szymańskiej i jej uczniów przygotowywali kwiatowe ozdoby do włosów. Następnie Pani Małgorzata Hinc z uczennicami fryzjerstwa użyły te kompozycje do przygotowania ślicznych fryzur naszym gościom. Tak przygotowani, ruszyliśmy do Sopotu, gdzie nasi goście malowali, grali w plażową siatkówkę i miło spędzali czas.
Sopot tak zauroczył dziewczęta z Czech, że koniecznie chciały powtórzyć tę wizytę w sobotę. Wieczorem natomiast, skorzystaliśmy z atrakcji oferowanych w ramach Dni Pruszcza, czyli koncertu Grzegorza Hyżego i innych uciech.

BARDZO DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM ZA ICH MIŁĄ WIZYTĘ!