XLVII OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH

12 kwietnia 2024 uczniowie klasy IV TAK Maja Dyl i Kacper Kożyczkowski wzięli udział w XLVII edycji OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ROLNICZYCH. Eliminacje okręgowe w Olsztynie zostały przeprowadzone w ośmiu blokach tematycznych.

Nasi uczniowie sprawdzili się w bloku Architektura Krajobrazu. Olimpiada składa się z części teoretycznej i praktycznej. Spośród 26 uczniów różnych szkół wyłoniono troje najlepszych, którzy zakwalifikowali się do eliminacji centralnych, które odbędą się już niebawem, bo w maju w Szczecinie.

Maja Dyl zajęła III miejsce :):):)

Już udział w Olimpiadzie jest ogromnym wyróżnieniem, dlatego gratulujemy obu uczestnikom naszej szkoły :) i życzymy dalszych sukcesów!

Dyl Maja  będzie reprezentować ZSOiO na eliminacjach centralnych Olimpiady, które odbędą się w dniach  24 – 25. 05. 2024 w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Przyrodniczym w Szczecinie.

Autor: A. P-M