Dzisiaj Szkoła po raz kolejny otworzyła swoje drzwi dla gości.

Nasza młodzież jak zawsze stanęła na wysokości zadania i przygotowała dla swoich młodszych kolegów wiele atrakcji, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

Pogoda i dobre humory dopisały, lody były pyszne, a tulipany w ogrodzie uśmiechały się do wszystkich.

Dziękujemy za odwiedziny i czekamy na Was we wrześniu.

Uczniowie i nauczyciele ZSOiO

M. K-R

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

25 kwietnia w naszej szkole odbył się dzień otwarty, uczniowie architektury krajobrazu przygotowali liczne atrakcje i niespodzianki:) Aby zachęcić młodszych kolegów do edukacji w naszej szkole kl I, II i IV TAK zorganizowały w budynku D prezentację o szkole branżowej w zawodzie ogrodnik i technikum architektury krajobrazu. Po przedstawieniu naszych kierunków uczniowie pochwalili się makietami nowoczesnych ogrodów, które sami wykonali. Następnie zaprosili gości do wspólnej zabawy w trzech konkurencjach. Pierwsza to krzyżówka i rebus w tematyce promującej ogrodnictwo, druga to budowanie konstrukcji z eko-rolek, trzecia to klejenie kompozycji kwiatowych i wianków. Zwycięzcy wszystkich konkurencji zostali słodko nagrodzeni, babeczkami i ciasteczkami, które upiekli nasi uczniowie. Musimy przyznać że odwiedzająca nas młodzież wykazała się kreatywnością i pomysłowością i dużą chęcią wspólnej zabawy:)

Na korytarzu nasi architekci przygotowali artystyczny kącik, gdzie zaprezentowali swoje talenty plastyczne i pokazali młodszym kolegom jak wykonują projekty na co dzień.

Wszystkim gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieje, że wielu z Was spotkamy już we wrześniu:)

Zaangażowanym w dzień otwarty uczniom z naszej szkoły również serdecznie dziękujemy, po raz kolejny pokazaliście że można na Was liczyć:) :)

A. P-M